Tak dalsi kilco k litriku je pokoreno.
Mily bracho,
i kdyz vim, ze cisla pro tebe nejsou zas az tak podstatna, presto ti gratuluji k dosazeni dalsi pomyslne mety. Do dalsiho loveni preji hodne krasnych kesi, pevnou sipku a jasne nebe.
Dtto z Hradce , at vám to šlape !!!
Preji taky hodne stesti a plno krasnych kesi, at je ta tisicovka brzo. Mozna je na case zamluvit si vlastni, vychodocesky pavilon v Kosmonosich, mame tam protekci a nemusime jezdit az do Bohnic
![]()
Take se jeste jednou pripojuji ke gratulaci. BTW, ten pavilon jak my rikame familiarne "na kopci" je jasna dohodnuta vec, navic tem kterym nezabavi mobily, budou jeste jako formu sokove psychoterapie nechavat pipat vsechny notifikace v Ceskem Raji ![]()
Teda M@xiku ty ale jedes ![]()
gratulace velka!
M@xici - celemu tymu gratuluju k dalsimu majlstounu, jste proste "Simply Clever"!
Taky preju, at vas to dal tak bavi a at si na nocni FTFka nezapomenete vzit baterku! ![]()
Gratuluji celému týmu!
Zas někdy na viděnou.
Celému týmu posíláme srdečné gratulace a těšíme se zase s vámi někde naviděnou. Je to moc prima. Jen tak dál.
Teda v pátek jsem s M@xem byl v Praze a nepochlubil se… Tak tedy vše NEJ, ať tě to stále baví a ať ti nedocházejí plodné geonápady k oživení cachí co do jejich provedení u vás na Náchodsku ![]()
Taky se pridavam s gratulaci a preji hodne stesti do budoucna a dalsi originalni napady na provedeni novych kesi (a at se nezpozduji notifikacni sms :D).
Tak ještě jedna gratulace z Českého ráje
ty jedeš chlape ![]()
Taky gratuluju všem M@xíkům z městečka co je Skrz na skrz sotva průjezdné. Ty máš stále děsné tempo ![]()
Taky se přidávám..m@xi upaluj upalu,ten litr je už za rohem;)
Tez se pridavam a gratuluji z pernikova ![]()
Jen tak dal, at ti to slape i nadale ![]()
Öpět příležitost poděkovat za tvé nápadité pixličky. Díky za ně a hodně pěkných zážitků z kešování posíláme z LOMENICE ![]()
Pozde,ale preci. I macici se pridavaji ke gratulaci,jen tak dal.Ale nic se nesmi prehanet :)nejak se nam vzdalujes:D.