M3 - integrace do Mapsource

Nejdou mi načíst domovské stránky a tudíž ho nemohu stáhnout :frowning:

http://www.malsingmaps.com/forum/index.php

Nemáte někdo radu, či instalační soubor? Díky

Máš jen starý odkaz. Zkus tenhle.
http://www.malsingmaps.com/forums/viewtopic.php?f=25&t=25

A je to doma, díky :slight_smile:

Ja bych prihodil svuj prispevek do teto tematiky:
http://geoget.ararat.cz/doku.php?id=msm

Já si taky přidám:
http://cypherman1.googlepages.com/home
Na stránce je i odkaz na GenTyp - oba používám k plné spokojenosti. Asi bych měl dodat, že mapy se instalují jako Family s příslušným TYP souborem

Snažím se dostat do mapsource mapy City Navigator Europe NT 2008 (nemají instalák pro mapsource). Přes gmaptool jsem vygeneroval jednotlivé img a tdb soubor. V MapsetToolKit chci tyto mapy nainstalovat, ale požaduje po mě overview (přehledový) img soubor, ten ovšem gmaptool nevyvořil. Pokud vyberu nějaký jiný img, tak se do mapsource sice nainstaluje ale pouze ten jeden. Nevíte někdo jak tam dostat všechny mapy? Díky.

Prehledovy img. soubor se vytvari v cgpsmapperu. Nejsem si zcela jisty, ale pravdepodobne tímto postupem prijdes o routing. Pokud nemas pro verzi cgpsmapperu.

Díky, vyzkouším.

Při vytváření přehledového souboru to vždycky skončí chybou "layer 0 of the map cannot be empty", ale netuším kde a jakou vrstvu nastavit.

Po vygenerovani gmaptool by tam mel byt soubor mapset00.mp. Na nej se pusti cgpsmapper a vytvori z nej prehledovy img. soubor. Alespon me to tak fungovalo. Tento soubor se pak pouzije pri instalaci mapove sady softem MapsetToolKit.

Je to super, funguje. Díky moc.