M63 #900

Gratuluju a koukej uz himbajs dorazit ten litranek !!!

Gratukuji k velmi peknemu cisilku.Ted uz je to jen krucek k tomu mileniu.

Michale, gratulace a přání hodně pohody do dalších krabiček…

Tak šup šup, ta poslední stovečka už půjde sama, ne??? :wink: Gratulujeme!

I ja se pripojuji s gratulaci !! Tak sup sup, timhle tempem je litranek cobydup!:wink:

taky se pripojuju ke gratulacim koukal jsem ze ta devitista byla i ftf

tak at se ti dari
kladina

Sice už jsou to skoro staré zprávy, protože hurikán nezadržitelně směřuje k litru, ale taky blahopřeju - ať Ti to dál šlape a furt Tě to baví, chlape! :wink:

Michal velka gratulace a diky ze jsis za tu kulatou vybral moji DC8.

Michal se utrhl z retezu a normalne me utekl. Tak chlape uz ten litr doraz at si muzes zase volne vydechnout :smiley: