Gratuluju a koukej uz himbajs dorazit ten litranek !!!
Gratukuji k velmi peknemu cisilku.Ted uz je to jen krucek k tomu mileniu.
Michale, gratulace a přání hodně pohody do dalších krabiček…
Tak šup šup, ta poslední stovečka už půjde sama, ne???
Gratulujeme!
I ja se pripojuji s gratulaci !! Tak sup sup, timhle tempem je litranek cobydup!![]()
taky se pripojuju ke gratulacim koukal jsem ze ta devitista byla i ftf
tak at se ti dari
kladina
Sice už jsou to skoro staré zprávy, protože hurikán nezadržitelně směřuje k litru, ale taky blahopřeju - ať Ti to dál šlape a furt Tě to baví, chlape! ![]()
Michal velka gratulace a diky ze jsis za tu kulatou vybral moji DC8.
Michal se utrhl z retezu a normalne me utekl. Tak chlape uz ten litr doraz at si muzes zase volne vydechnout ![]()