tak je to tady a kolega kačer maaaca z hronova oslavil 900 na cestě s qnikem a spol do norimberka (mám dojem , že o cestě už tady jedno vlákno je
(kdo neví , ať si vyhledá vlákno poděkování lucii zezulkové :D) . takže blahopřeju a už můžete uzavírat sázky , jestli 1000covka padne do konce roku nebo ne :D:D;)
tak maaaca má už zalogováno 934 found a stále asi ještě loguje a mě se plní pošta , jelikož mám jeho geobaťoh na watchlistu :D:D
Jo jo, maaaco - gratuluju k tomu postupu a věřím, že litr do konce roku padne. Jenom budu tiše doufat, že k tomu nebude třeba demolovat už další vozidla!! ![]()
Jó tak jelikož gratulujeme osobně, tak na tyhle věci ani nemyslíme…ale ještě jednou maaaaco gratulace, ikdyž v podstatě už skoro k litru:-D btw to s tím vozidlem bych nevytahoval…