Macejmon C=100

Včera jsem měl tu čest potřást pravicí člence rodinného teamu Macejmon při nálezu jejich první stovečky.
Když jsme v pravěku začínali, tak Dorcadion měl 300 keček a taková první, takřka pro nás nedosažitelná meta, byla právě stovka.
Pakliže vás tato zábava pohltila, jenom dobře. Přeji vám mnoho pěkných kešek, bystrý mozek, jasné oko (to musíte ale přestat pít) a pěkné zážitky.
P.S.
Co vlastně znamená to Macejmon, řekneš mi to někdy. Já hádám, že MÁ ČElo Jako MONet.:D:D

Jéje, tu odněkud znám. Není to…Macejmon??? Je to Macejmon, tak ti gratuluji a nezapomeň na začátky kešování, ať ťe to nepohltí, jako spousty dalších…mezi nimi i mě.:smiley:

Hezka prace! Jen co je pravda, uz jen chvilka a jsi predemnou :slight_smile: s tim hlemyzdim tempem co se ted sunu to nebude ani dlouho trvat :slight_smile: Preji moc a moc zajimavych zazitku na dalsi kacerske ceste!