Dnes překonali macici další magickou hranici - tentokrát tu výraznější a jsou na půl litru!!! Gratulujeme a přejeme hodně FTF a málo DNF…
!!!
Gratulace do Ceske Trebove i ode mne. Jen tak dale, at vam to obema stale skvele slape nejen ve vychodoceskem regionu - zkratka mnoho pohodovych nalezu!
Tak to jsou fofry:D. Grtulace putují i z úrodné Hané. Ať se stále daří!
velka gratulace leti z Kladiny od kladiny
velmi me tesi ze jste svoje putovani za 500 stravili na lesnich zahadach ![]()
tak jen dal a snad uz nebudou cesticky plne pisku
kladina
Teda to jsou fakt fofry. Posíláme velkou gratulaci a přejeme nadále hodně štěstí při sběru.![]()
Gratulace i ode me - drzte tempo a hlavne, at vas to dal bavi! B)
No tak to se taky přidávám!