macici už taky na půllitru!!!

Dnes překonali macici další magickou hranici - tentokrát tu výraznější a jsou na půl litru!!! Gratulujeme a přejeme hodně FTF a málo DNF…:wink: !!!

Gratulace do Ceske Trebove i ode mne. Jen tak dale, at vam to obema stale skvele slape nejen ve vychodoceskem regionu - zkratka mnoho pohodovych nalezu!

Tak to jsou fofry:D. Grtulace putují i z úrodné Hané. Ať se stále daří!

velka gratulace leti z Kladiny od kladiny
velmi me tesi ze jste svoje putovani za 500 stravili na lesnich zahadach :slight_smile:
tak jen dal a snad uz nebudou cesticky plne pisku

kladina

Teda to jsou fakt fofry. Posíláme velkou gratulaci a přejeme nadále hodně štěstí při sběru.:wink:

Gratulace i ode me - drzte tempo a hlavne, at vas to dal bavi! B)

No tak to se taky přidávám!