Na zlinsku to jednoho kacera v kvetnu chytlo, pak ho to popadlo a uz ho to nepustilo B)
To TO je GC a ten kacer je madbin. A vcera si dosel v klidu pro svou 500. krabicku.
Velka gratulace! a hlavne at te to Martine bavi dal!
Ode mě také přijmi gratulace. Sice nám tu eFTéeFkařům přibyla konkurence, ale aspoň není nuda. Tak tě tedy vítám mezi největší zlínské tydýty.
Obdivuhodně raketový nástup - gratulujeme!
Přejeme hodně pěkných schovanek a zážitků na cestách k nim.
:p:D