Ackoli jeste nema zalogovano, tak verte, ze v hvozdech Ceske Kanady pri zavodech o cest a slavu urval nas Nektarovy bratr Adam svou 500 kesku. Jeste tedy nevi zda to byl Unterwassermann, nebo Lucifer, kazdopadne byla to nejaka nadpozemska keska. Blahoprejeme a at te Phalko taha na kesky porad takovou silou jako do ted!!! Obligatni pulitr Nektaru pozvedneme v patek na zakladne! Patri se take podekovat za kvalitni zalozene kesky a spolustarosti s Otavskou serii. Diky.
chlape jeden vypada to vzdy jako ze jdes v klidu na prchazku s Falkynou a mezitim se Ti to konto pekne rozrusta. Dovol mi tedy abych Ti i ja popral k dosazeni teto magicke mety 500 kesi.
Jirka
Prave koukam na fotku, jak Phalko lovi Unterwassermana a bavím se [:D]. No to se pak není čemu divit, když má někdo kromě dvou očí kačerských k dispozici ještě čenich psí … [;)] Gratuluju a přeju spoustu dalších krásných pokladů!
Skvele - moc gratuluji !!!
jojo, u fotky “phalkina se snazi zakousnout vodopad” jsme se s danem pobavili [:)] to vypada nakonec tak, ze CGC bylo usporadano proto, aby se naraz vsichni prehoupli pre nejakou metu. [:)] gratulujeme a at vam to slape
Také se připojuji k velké gratulaci ke skvělým kulatinám.
I my MÓÓÓC blahopřejeme k půllitru (cachovacímu) a navíc ti Adame děkujeme za tvou pomoc (pro mne neznalce ENjazyka), za tvé poklady ukryté kolem našich "HOMEcoordinates". No a až přijde vhodná chvíle, Mája opět připraví "koprofku" a budeš vypravovat o tomhle soutěžním víkendu. Standa a Marie.
uz som sa zlakol ze si Adam zabudol na evente pullitr a ono to oslava. Toz zvedam pullitr a gratulujem [:)]
Skromnost nade vse, ani sluvkem se nezmini. Takze dodatecne velke gratulace od Saciho komanda. At se ti stale dari
Velká gratulace a o to víc si cením našeho potkání se u soutěžní “Hier ruhet…”, kde jsem ten pullitr nějak nepostřehl.[:D] Měl jsi alespoň povolený psycho-doping.
I já pozvedám půllitr a do toho dalšího přeju hodně klidu, pohody a úspěšných nálezů!!!
Diky moc vsem za prani, pullitru uz jsem par nekde zapomel, takze mozna ze Saman ma pravdu :D ale je take pravda to ze na tenhle pullitr nezapomenu, diky vsem za ty "zapomenuty krabicky" a slibuji ze se budu snazit si jich co nejvice zapamatovat!
Tesim se az se s vami zase nekde potkam at uz na kesich nebo na eventu...
Tak milacku (ano, vezte i my se oslovujeme takto duverne [;)]) i my se samozrejme pridavame k velkemu zastupu gratulantu a hluboce se sklanime tak tvym obrovskym cislem.. [:D] Doufam, ze to brzy oslavime, treba na bowlingu.. [H]
Opět po dlouhé době obdivuhodný výkon! Gratuluji MadDogu! Už se těším až to “trošičku” zapijem.[:D]
Tak jsem se na chvilku odpoutal od luzka a mezi kaslanim a smrkanim tukam do pocitace
Posilame velkou gratulaci k rychle nashromazdene dalsi stovce. Uz at jsem zdrav a muzem vyrazit po praci na nejakou kes. MyKesaci Eli a Majk
To se to někomu hledá, když Phalco chvíli neposedí. Adame, gratuluji a vzhůru do druhé půlky.
Boris