Mafi5bj #200

Kmotr mnichovohradistskych mafianu prekrocil tise a lehce druhou stovkovou metu. Preju do dalsich lovu hodne radosti, slunecnyho pocasi, stesti a geointuice a at si to stale tak krasne uzivate s celym teamem.

[B] [B] [B]

Připojujeme se ke gratulaci, ať vám to pořád šlape, baví vás i noční FTF [H] a zakládáte další super keše.

A vida, jak se Holenkové z rovin rozjeli![;)]  Upřímná gratulace k Tobě letí i zpod Ještědu. Hodně geoštěstí a radosti Ti na dalších cestách přejí I + O![:D][^][W]

A jejej uz mi zase dejcha na paty Gratuluju Kmotre Jardo [:D] to vedet driv tak jsem ti popral osobne, tak at ti to i nadale frci tak jak doted, samozrejme i celemu Mafio tymu.

 

Milan & Angel

Hmmm, tak to jsem dneska vecer vubec netusil a ani se mi mafiani nepochlubili :-))) Ale aspon dnesek si docela uzivali :-) Moc gratuluji, zas trosku dohanime ty Severany :-))

Wenny/WMH 

Skvela zprava. Moc gratuluji!