Zdravím všechny, mám dotaz především k majitelům GPS Magellan 315: V nabídce souřadnicových systémů nemá variantu “Maidenhead” pro zobrazení WW lokátorů - podařilo se to někomu z vás uživatelským nastavením, nebo nějakým jiným “trikem” ? Dík za odpověď a hezký večer.