Magic-cache enabled

Sorry, ale od založení do dneška to tam "bezďáci" totálně zlikvidovali. Původní pařez vzal za své úplně a kolem spadlého stromu vytvořili takovej svinčík, že by to nespravily ani tři CITO :frowning:
Přesunul jsem jí o kousek stranou, v místě původního uložení je micro s novými souřadnicemi. Vzoreček se změnil minimálně, pouze v konstantě, není třeba velký přepočet. Jestli se na ní někdo chystal, tak už může bez obav. :wink: