Mago76 Ma200

Na Vaclavskym Vaclavaku je moc cloveku (a signal se tam odklani)
Mago tam nasel dvoustou kesku, je mi do breku (ze me zase dohani!)

Mily Mago, rodaku z blizke vesnice, co mas psa a jednu starou Babicku - gentlemansky vracim gratulaci ke 200 a preji nadale dobry lov, silny signal, hodne dog-friendly kesi a taky nejaky to nocni FTF jako bonus (nejlip se mnou :D)

Wenny

Uz asi ctvrnact dni sleduju Maguv ucet abych byla prvni kdo mu popreje a dneska koukam, ze sem to projela. Ikdyz wmh ma uzasne aktualni informace, protoze Mago nema kesku jeste ani zapsanou:D Gratulujeme k peknemu cislu, jen tak dal!

No koukám, že i Ty si šlapeš svoji cestičku mezi pixličkami… Jen tak dál a rád Tě zase někde uvidím…