Začli mi chodit na mail informace a logách v jedné kešce, kterou jsem však já nezaložila, pouze odlovila. Jak to??? Jedná se o cache GC132W7.
A nedala sis ji omylem do Watchlistu?
Zkopíruj sem celý některý z těch mailů (i s předmětem zprávy). Mělo by z toho být na první pohled vidět co je důvodem těch emailů.
Asi ji fakt máš omylem ve watchlistu.
Mě to taky občas hodí samo od sebe kešku nebo nějaký trackovatelný předmět při zalogování do watchlistu. Takže stačí dát na gc.com My account, v quick view je hned první odkaz watchlist. Zobrazí se ti seznam všech keší/tb/gc u kterých máš nastavené sledování. Co chceš zrušit, tak klikni na remove v závorce
Na listingu té keše klikni na "remove from watchlist" vpravo nahoře a pak klikni na "Yes".
Tak děkuji všem za radu. Už je to vyřízené. Díky moooooc. ![]()
A pročpak byl dotaz ve skupině Reviewer, když nemá s reviewery a dotazy na ně nic společného?
Vysunuto do skup.Poradna.