Congratz! ![]()
Skoda, zrejme jsme se minuli na jubilejni kesi o par minut, tak silne gratulujeme virtualne.
Take gratuluji, dvoustovka je krasne cisilko a otevira cestu ke stovce treti, tak jen moc nevahat a rychle do toho.. ![]()
Tabacek
Tak konecne je to tady !!! Moc gratuluji a preji jeste hodne zabavy pri loveni dalsich!
Do další stovky přeji radost z nových keší a ať to přibývá.
Ať vám to šlape. Gratuluju!
Gratulujii!!!
Posílám velké blahopřání, je to super.
Ježíš, já to málem propásl! A to jsem tu Petřinu 200-ku čekal už od neděle a včera jsem s ní lovil 198 a 199… Takže mooc blahopřejeme (naše geodcery obzvláště) a těšíme se na další keše a společné lovy!
M + 3 geogirls
Děkujeme vám všem za blahopřání a hlavně za spoustu pěkných keší na krásných místech a také za zážitky při jejich odlovech! Díky!
Taktéž se připojuji do zástupu geogratulantů. Gratuluji.