Malahavranice 200

Congratz! :wink:

Skoda, zrejme jsme se minuli na jubilejni kesi o par minut, tak silne gratulujeme virtualne.

Take gratuluji, dvoustovka je krasne cisilko a otevira cestu ke stovce treti, tak jen moc nevahat a rychle do toho.. :slight_smile:

Tabacek

Tak konecne je to tady !!! Moc gratuluji a preji jeste hodne zabavy pri loveni dalsich!

Do další stovky přeji radost z nových keší a ať to přibývá.

Ať vám to šlape. Gratuluju!

Gratulujii!!!

Posílám velké blahopřání, je to super.

Ježíš, já to málem propásl! A to jsem tu Petřinu 200-ku čekal už od neděle a včera jsem s ní lovil 198 a 199… Takže mooc blahopřejeme (naše geodcery obzvláště) a těšíme se na další keše a společné lovy!

M + 3 geogirls

Děkujeme vám všem za blahopřání a hlavně za spoustu pěkných keší na krásných místech a také za zážitky při jejich odlovech! Díky!

Taktéž se připojuji do zástupu geogratulantů. Gratuluji.