To: Milancer
Z jakého důvodu ti na GC.com neschválili skrýš? Nemám představu co by se jim mohlo nezdát…
Co kdybychom udělali někdy (třeba zrovna k výročí 100 skrýše v ČR) setkání hladačů?
To: Milancer
Z jakého důvodu ti na GC.com neschválili skrýš? Nemám představu co by se jim mohlo nezdát…
Co kdybychom udělali někdy (třeba zrovna k výročí 100 skrýše v ČR) setkání hladačů?