maly detail..

Tak tu koukam do mapy a chtelo by to asi jeste doladit, kdyz se cache na geocaching.com zaarchivuje, aby ji to tu nezobrazovalo.. jinak mapa je urcite hezci nez na geocaching.com.. no a doufam, ze zaarchivovanych cachi bude co nejmin :slight_smile: