Mně by až tak nevadilo, kdyby i archivované cache zůstávaly zobrazené. Alespoň by o nich byl nějaký přehled a vzpomínka s odkazem. Jak na GC.com skončí cache v archivu, jakoby zmizela ze světa úplně. Navrhoval bych spíš změnit u nich ikonu na jakousi vybledlou stínovou verzi…