Toni, máš pravdu. Stovka je na oslavu. Ale ještě ji nemáme… Co třeba event cache 100 CZ.
Stejně by mě zajímalo, co přispělo k tak mohutnému rozmachu geocachingu v ČR. Vždyť za poslední 2 měsíce se našlo a schovalo víc než od začátku roku do konce prázdnin.
Možná by to bylo téma na anketu „Jak jste se dostali k geocachingu?“