Malý technický dotaz k logování

Ahoj, dnes jedu ke svojí první keshce, ale mám takovej lamerskej dotaz. Když pojedu společně s kamárdem, který dělá GC, tak se mám na netu zalogovat zvlášť nebo dohromady? Ono mít z jedné návštěvy dva logy mě přijde trochu zbytečný. Jak se na to díváte? Děkuji

tak jestli se chces zacit GC venovat tak stejne budes mit svuj ucet. Tedy jasne ze logovat, jinak by jsi potom nemel prehled o nalezenych keších