Mám problémy s přihlášením

Nevím jestli se to přihodilo i někomu jinému, ale nemůžu se přihlásit na svoji přezdívku Iwanhoe (pro napsání žádosti o radu jsem zvolil jinou přezdívku, tak se nedivte.) Jsem si jistý, že přezdívku i heslo zadávám správně, z toho soudím, že problém bude někde jinde. Znamená to snad, že moje přezdívka je nějak dočasně zablokovaná  [:@] ? Nevím si rady… HELP!!!   Díky!   Iwanhoe

[quote] Tir-Gon: Nevím jestli se to přihodilo i někomu jinému, ale nemůžu se přihlásit na svoji přezdívku .....

[/quote]

Přihodilo se to všem, kteří se zkusili poprvé přihlásit k novému serveru.

Konta uživatelů se nepřeváděla, musíš si ho obnovit tj. vlastně vytvořit znovu.

Ja  uz problem nemam... ale ...

no byl jsem nejakou dobu mimo - nejsem zas uplne zavisly, abych se par tydnu

neobesel bez podivani na gc.cz, a kdyz jsem to po nejake dobe zkousel, zjistil jsem,

ze na nich jsou nejake problemy s mapama, apod., tak jsem si poradil jinak.

Ted po delsi dobe vidim, ze uz maji novy design, prihlasit se mi taky neslo,

nikde zadne upozorneni o velkych zmenach…

Neprijde mi to jako uplne normalni, zrusit vsem konta, bez toho, aby na prvni strance,

nebo nejaky hlavni (jako drive, vzdy jasne viditelny) topic toto zminoval.

Ale chapu, ti kdo to tu delaji, to delaji asi zadarmo, takze se nemusi obtezovat ponechavat

stavajici uzivatele, nebo jim treba poslat email, ze se jim konta rusi…

Bez map, statistik, a dalsich souhrnu, tykajich se dat z geocachingu.com

je geocaching.cz takove pekne forum, ktere je ale pro me zbytecnym zdvojovanim

stranek pro jednu cinnost, kterou mam rad.

s.