Nakalibroval jsem mapu MHD Brna pro symbianový SmartComGPS a OziExplorer na PDA. Sám ji používám, a pro kešery používající MHD to je způsob, jak si efektivně naplánovat lov více keší.
http://trainzak.blogspot.com/2008/10/mhd-brno-mapa-pro-oziexplorer.html