mapa Prahy-trekbuddy

Ahoj všem,:slight_smile:
snažila jsem se stáhnout mapu Prahy zde http://gpsmaps.ic.cz/_private/mapy.htm. Když jsem ji pak zkoušela spustit v telefonu, píše to, že chybí soubor .set.:expressionless: A to u obou map Prahy z této stránky. Nevíte někdo co s tím? Nebo nemáte někdo funkční mapu Prahy.
Díky moc

Já jsem odtud mapu Prahy (respektive ten atlas 1:10000 s náhledovou vrstvou) taky stahoval a všechno fungovalo dobře. Ale už ji nemám nikde zálohovanou, nakonec jsem ji zapracoval do celorepublikového atlasu (1:200, 1:50, 1:25, 1:10). Takže minimálně tenhle 25MB atlas funguje v pohodě. Jen ta kalibrace je tam trošku horší, ale na dohledání to stačí.

aha, díky za odpověď
totiž když jsem mapu stáhla a rozbalila, tak tam ten soubor .set opravdu nebyl, jako u ostatních map co jsem používala. Atlas jsem doteď zatím nezkoušela, tam není ten soubor .set potřeba?
Skusím to tedy stáhnout ještě jednou…

Ahoj, kterou mapu konkretne jsi stahla? V nekterych odkazech, pokud vim, je totiz jedna velka mapa urcena pro Ozi explorer a pokud ji chces pouzivat v Trekbuddy, musis ji nejdriv narezat. V tom .set souboru jsou pak ulozeny nazvy prave uz tech souboru rozrezane mapy, podle nej to pak Trekbuddy sklada…

u atlasu je to řešené jinak. set soubory tam nejsou potřeba. zkus tu mapu načíst jako atlas přes soubor *.tba nebo *.tar, třeba se tím problém vyřeší… :wink:

Petules: vim jak mapy pro trekbuddy fungují, právě proto mi bylo divné, že není soubor .set potřeba :wink:

berda: díky za radu, už vím čím to bylo, moc jsem to porozbalovala na počítači :D, už mi vše funguje jak má, takže o víkendu hurá posbírat pár keší do PrahyB)

Ale když už jsme v tom. Nejde nějak udělat aby se mi, když otevřu mapu načetly rovnou všechny waypointy? Abych je nemusela pořád otevírat…:slight_smile:

Přesouvám z poradny pod mobilní aplikace

Všechny waypointy? Jak je to myšleno? Když otevřeš jednu položku (jeden *.loc nebo jeden *.gpx soubor), ve kterém máš víc waypointů, stačí je všechny zobrazit přes funkci show all/zobrazit vše (doporučuju postup zapnout TB, zvolit si ten správný waypointový soubor, dát show all a pak až začít s navigováním k bodu-při obráceném postupu se nezobrazí jména všech waypointů, ale jen toho jednoho a pak se v tom špatně orientuje). Jestli myslíš zobrazení všech bodů, které máš pod nabídkou 1->waypoints/body, pak taková možnost neexistuje, pokud vím.