Muze mi, prosim, nekdo poradit, jak si do profilu na gc.com dam mapu zemi, kde jsem kesovala? (Tu modrou, cervene jsou ty zeme, kde clovek jiz lovil).
Prosim, nepiste mi at googluju, prochazim forum, vsechno jsem delala, uz nemam napady co psat do vyhledavace. Uz je to par tydnu, co se o to obcas pokousim.
Moc diky za polopaticke vysvetleni (nejsem ajtak ![]()
Tu modročervenou tušim všici exportují z GSAKu. Který je placený. Pro tento účel bych si stáhl restrovou mapu evropských hranic, dal do paintingu a ručně vybarvil. Dnů, kdy rozjedeš novou zemi není v roce až tolik, proto si myslim, že ti tento postup pro tvů účely bohatě postačí.
Problém vidím jen v tom, že píšeš "nejsu ajtak". Tuhle mapu budeš muset pak nahrát na nějaký webový prostor a z gc.com na ni odkázat. Nevím, kam sahaj tvé webotvorné schopnosti.
mapa pro stažení by mohla být třeba tahle:
http://www.obrazky.cz/detail?id=eJx9i70OgjAURve%2Bh44tRYvEhBiHxkGjCzu5lNvSSC3SisGn9y%2BuDl9OvuSczbUIHfYwSxMHH%2BA4
%2BH6aa9tFHAo%2BDwVpY%2BzXjOGNGvRmAE3V4/WqwKwDg2%2BYykd4nCf2yaEKHTVW/ym/Om2j64gQORGJ
IDz5BQ4bC5z2VgWEQbVUecds2PCgT4lo3QFHk4GOudwe716mcl9n19KXEqW9lDvZYE54%2BhoXeb3K
tKqxWdTZcsXhCct9UP8%3D
&s=img
to Kabukiman: Je to ono! Supr, moc diky. Zbytek uz jsem zvladla… ![]()