Mapa

Prosím pomozte Geocaching nehraju moc dlouho a moc to neznám, ale jak mám najít cache když tu není mapa  a tudíž neznám way point[:|]

Musis se prihlasit na www.geocaching.com. Tam mas mapy, ktere potrebujes.

Jen tak na okraj: Haggaeusi, Šamane nebo Drevokocúre, jak v současné době vypadá jednání s GC.com???

Btw. Geocaching se nehraje, ale kona… Predstav si ozivly RPG s tim, ze prisery nahradej slusaci (mudli)…

Tam uz sem přihlášenej ale kde to mam hledat?? V jakém odkazu? Dofám že ne přihlášenej jako Premium Member![:O]

[quote] Rubi1826: Tam uz sem přihlášenej ale kde to mam hledat?? V jakém odkazu? Dofám že ne přihlášenej jako Premium Member![:O] [/quote]

Bud pouzij primo tenhle odkaz a nebo pres Hide&Seek a Cache a pak klik na search with Google Maps pod vyhledavacimi policky zemi a statu.

jedna z dobře použitelných map :      http://charoon.aspweb.cz/cachemapa.aspx

Pěkná, jenom jak často se to aktualizuje???

Při pohledu na keše v okolí bydliště bych řekl že ta mapa byla naposledy aktualizovaná někdy v listopadu.

Take by me zajimalo jak to vypada s mapou. A jestli se blizi uz nejaky zaver od Groundspeaku.[:#]

[quote] Rubi1826: Tam uz sem přihlášenej ale kde to mam hledat?? V jakém odkazu? Dofám že ne přihlášenej jako Premium Member![:O] [/quote]

Na pravé straně v úvodní stránce svého profilu máš menu Search for nearest caches from your home coordinates (filter out finds), tak tam klikni, v seznamu si vyber nějakou keš a v jejím listingu je těsně nad logy volba Geocaching.com Google Map.

To je docela dobrá přehledová mapa s okolními kešemi .... 

Jen doplním Kolomba. Než budeš hledat nejbližší kešky, musíš si nastavit Home coordinates! Poslední položka v Search options.

Neaktualizuje, jen zkouška technologie.

Jejda.Dikec,to jsem vubec nevyuzivala…

[quote] pepa: [quote] MilanoXTeam: [quote user="George_CZ"]jedna z dobře použitelných map :      http://charoon.aspweb.cz/cachemapa.aspx [/quote] Pěkná, jenom jak často se to aktualizuje??? [/quote]

Neaktualizuje, jen zkouška technologie.
[/quote]

Tak teď koukám jak puk [:O]   ještě nedávno tam byly kešky (obrácená modrá kapka) a když jsem jednu svou archivoval, změna tam byla tuším do druhého dne. Ale teď je tam jen mapa a kešky jsou fuč !!!  Vypadalo to docela dobře použitelné, mapy podrobné, včetně fotomap ...  Deja vu ?? Tohle už tu jednou bylo na našem webu, že kešky z mapy zmizely [:(]

Co se to děje ? Groundspeak zavírá datové kohoutky ??? Je tu ještě někdo, kdo na této mapě ještě nedávno viděl fungující ikony keší, nebo jsem měl halucinace ??? Určitě ne, protože když zmizela česká kešmapa, hledal jsem náhradu a tohle se mi zdálo nejlepší. Ach jo, zase změna k horšímu[:(]

Tak teď koukám jak puk [:O]   ještě nedávno tam byly kešky (obrácená modrá kapka) a když jsem jednu svou archivoval, změna tam byla tuším do druhého dne. Ale teď je tam jen mapa a kešky jsou fuč !!!  Vypadalo to docela dobře použitelné, mapy podrobné, včetně fotomap ...  Deja vu ?? Tohle už tu jednou bylo na našem webu, že kešky z mapy zmizely [:(]

Co se to děje ? Groundspeak zavírá datové kohoutky ??? Je tu ještě někdo, kdo na této mapě ještě nedávno viděl fungující ikony keší, nebo jsem měl halucinace ??? Určitě ne, protože když zmizela česká kešmapa, hledal jsem náhradu a tohle se mi zdálo nejlepší. Ach jo, zase změna k horšímu[:(]

[/quote]

Halucinace jsi neměl. Nikdo žádné datové kohouty nezavřel. Zrušil jsem to. Byl to jen zapomenutý neaktualizovaný pozůstatek jednoho pokusu.

Zdravím
        zajímavá mapa je na 
 
                                    http://www.opencaching.cz

Nojo, mapa na www.geocaching.com je sice pěkná, ale všechny poklady se mi zobrazují jako normální, přitom dole jsou ikonky pro vlastní či najité poklady, ale i ty co jsem někdy nalezl, tak se mi zobrazují stejně jako ty, co jsem nenašel. A v pravé části u výpisu pokladů, které jsou v dané oblasti, jsou odkazy (předpokládám, že to jsou jakési filtry O (Own Cache), F (Find Cache), B), ale ty také nefungují...

Takže to je úplně to samé, jako když si pustím Google Earth, ten mi skoro připadá i lepší... Jen mě u toho mrzí, že tam nejdou filtry pro již nalezené poklady. A taky to, že když odznačím některé poklady (v Google Earth), které nechci, aby se mi zobrazovali, tak při příštím spuštění programu se mi opět zobrazí... 

Je to jednoduché, když už vám nestačí seznam nejbližších cacheí od vašeho bydliště (home coordinates), tak si zaplaťte PM, stáhnětě PQ s celou ČR, nasázejte do koupeného GSAKu, vytvořte soubor pro GoogleMapu, kterou tady prezentoval minarjo (na základě Pepovy mapy) a tam si můžete prohlížet co chcete, jak chcete a filtrování je geniální.

ja nevim co je na tom porad k diveni. groundspeak poskytuje pohodlne stahovani souboru dat - PQ - za penize. a logicky pokud nekde zjisti, ze mu oklikou data zadarmo unikaji, tak se snazi diru zalatat. me by se taky nelibilo, kdyby mi nekdo za praci neplatil.