Mapka na GC.com

Proč, když nyní založím novou cache, se pod decryptovacím klíčem nezobrazuje malá mapka (u těch starších to tak bylo)?

ja myslim, ze ta mapa vzdy nabehne az po prvom zalogovani

Neboj, objevi, chce to cas.. :slight_smile: Vzdycky to nejakou dobu trva, i kdyz obcas je tam mapka okamzite. Chce to jen trpelivost..

Dovoluji si oponovat. Např. u Hrobky(GCP74R) a mnoha novějších toto není. Račte zkontrolovat :frowning:

Chce to opravdu cekat. Moje keska z 30.5. take mapku dosud vygenerovanou nema, nekdy to trva i pres 14 dnu. Drive nebo pozdeji se tam objevi