Dneska mi přišel Oregon. V PC mám již nainstalovaný Mapsource s mapou TOPO50 v3.1 pro Legenda.
Tak se ptám jestli tam můžu beztrestně doinstalovat TOPO Czech 2 pro Oregon? Chci používat samozřejmě obojí.
Raději se ptám, abych něco nepos…
Myslím, že mapa se registruje na GPSku. Takže podle mně můžeš mít v MAP Source více map registrovaných na více GPS přístrojů. A podle toho můžeš nahrávat mapy do navigací. V PC ti budou chodit všechny.
Ano, muzes to tam beztrestne dat. V Mapsource ti bude fungovat kazda mapa, ktera je odemcena pro alespon jednu GPSku. A kazda mapa pujde nahrat jen do te GPSky, pro kterou je odemcena.
Dokonce muzes mit i jednu mapu odemcenou pro vice GPSek najednou, mas-li na to licenci.
JJ Namrskal jsem to tam, a je to OK.
Dík