Prosím, začal jsem instalovat mapsource pro Garmin Vista HCx (od Ježíška), ale CD se ne a ne hejbat. Když jsem ho vyndal, tak jsem zjistil, že je na datové vrstvě hvězdicová prasklina, jako kdyby byl kus vyštíplý. Chystal jsem se na lov, a teď nemůžu nic natáhnout do navigace. Nevíte někdo, kde by se dal stáhnout Mapsource, nebo mohl by mi to někdo někam uložit? Díky moc.
http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=7342&sort=&rowstart=0
stačí hledat
jinak do gps to muzes natukat i rucne …
Díky. Hlavní problém byl v předešlé verzi mapsource. Přes ten registry fix to pak běží bez problémů.