MAPY a jak na ně.

Taky milujete jízdu “na mapu”? Tedy někudy kde to třeba i trochu znáte, ale hledáte “zkratky” a nové trasy? Jinak byste asi nezavítali sem, že? Pak je mapa Váš kamarád. Jak ale zajistit aby byla dlouho pěkná? Já to zkusil takto:

mujweb.cz/www/7LK7/mapa_v_igelitu.htm

no ja je radsi mam v PDA a nemusim bat ze se mi roztrhaj :slight_smile:
Ale jinak peknej napad

Ja to vyresil jinak!Koupil jsem si u Shocartu turisticky atlas Cesko 1:50000 (za 999Kc-za jednotlive mapy bych dal 6500Kc!!)Mam celou republiku,jsou tam i cyklostezky-je to v krouzkovych deskach,tak si mohu vzit na cestu jen mapy co potrebuji,dam je do mapniku a jdu!Je to trochu vetsi(A4),ale mam je v deskach,kde mam i vytiskla povidani o cache a v batohu.

Já si pořídil do PDA mapy OZIExplorer ale verze SHOCART se mi silně nelíbí. Zlaté mapy od českých turistů, podrobné a aktuální. Ten atlas je samozřejmě cenově nesmírně výhodný, ale stejně neobjedu celou republiku a ty úseky co objíždím budu raději brouzdat na našich mapách.
Inu každému vyhovuje něco jiného.