Dostal jsem nabidku ohledne koupi garminu eTrexe legendu z akce Mountfieldu a chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s mapou dodavanou s GPS od mountfieldu. Dekuji za odpoved.
Mám to také a je to absolutně v pohodě na hledání kešek i na normální chození či ježděni na kole v terénu.[Y]
Souhlas. Na normální chození / lovení to je ok.
Jeste jeden souhlas. Ja ji teda pouzivam minimalne, protoze mam i TopoV3, ale je docela pouzitelna. Proti Topomape - nema vrstevnice, obsahuje min POI a dalsich detailu, jako jsou treba nazvy ulic (krome tech hlavnich a nejtlustsich, tech tam v kazdem meste par je). Velka vyhoda zase je, ze se tam vejde cela republika, takze (jako ja) nemusis premyslet, kam te cesta zavede a cas od casu prehravat mapy... Vzhledem k tomu, ze eTrex je dost pomaly, jednodussi mapa ti mozna i usetri nervy, protoze se bude rychleji prekreslovat...
Do zacatku je to rozhodne lepsi nez zadna mapa, ale asi taky lepsi nez jina, dokonalejsi mapa, ktera by te ovsem stala dost penez... a eTrex by mel jiste problemy vsechny jeji vyhody pri rozumne rychlosti vyuzivat.
TOPO 50 s UPRADE na V.3.1 - spokojenost - jen ty cyklostezky jsou pořád nějak šejdrem, ale jen o kousek ![]()