MarcanC-ova rodinka #300

Cinoroda Martinova rodinka dosahla tohoto pekneho poctu odlovenych kesi s malymi detmi, ktere vodi a nosi neustale s sebou. Gratuluji a fandim jim.
At se vam dari!:slight_smile:

Připojuji se ke gratulantům. S přáním jen tak dál.

Gratuluji velkým i malým a přeji další pěkné zážitky.

Připojujeme se ke gratulaci, jedete jak pily … :D:D:D, naše děti pozdravují ty Vaše … až se potkáme někde na eventu nebo na kešce, to bude veselo :D:D:D

[color=blue]I my se připojujeme ke gratulantům. Ať vám to pořád takhle šlape a radost přináší každá další nalezená pixlička…
Ivo a tým[/color]

Díky moc všem. Máme z toho velkou radost.

Tak u této gratulace nesmím chybět, jen tak MarcnCovi :wink: a ať se vám daří i nadále takl hezky.