MarcánCi #400 smajlíků

Toš krajani gratuluji ke 400 nalezených krabicek. At vám to slape stejne dobre i v pres zimu :wink: zdarec japonec

Je to fajn, když má rodina společného koníčka. Držím palce a blahopřeji.

Gratuluju k hezkému vyročí :smiley: Jen tak dál a stovečku do jara máte další na kontě. :wink:

[color=blue]MarcanCova rodina
bydlí hnedle u Zlína.
Nacházejí krabičky,
s nimi jejich dětičky.
Čtyři stovky krabiček,
za každou je bodíček…:smiley:

Gratulujeme do Zlína a těší nás, že kromě sbírání a zakládání pěkných kešek myslíte i na své geopřátele.

Ivo a tým[/color]