Toš krajani gratuluji ke 400 nalezených krabicek. At vám to slape stejne dobre i v pres zimu
zdarec japonec
Je to fajn, když má rodina společného koníčka. Držím palce a blahopřeji.
Gratuluju k hezkému vyročí
Jen tak dál a stovečku do jara máte další na kontě. ![]()
[color=blue]MarcanCova rodina
bydlí hnedle u Zlína.
Nacházejí krabičky,
s nimi jejich dětičky.
Čtyři stovky krabiček,
za každou je bodíček…![]()
Gratulujeme do Zlína a těší nás, že kromě sbírání a zakládání pěkných kešek myslíte i na své geopřátele.
Ivo a tým[/color]