[color=blue]Zatímco většina jedinců Homo Sapiens se ze zimního spánku v těchto dnech probouzí do jarní únavy, tahle sympatická rodinka je poslední měsíce jako pokropená živou vodou :o. Asi už v dáli vidí obrysy geoolympu…
Takže kolegové, blahopřejeme a ať vás na cestách za šipkou potkávají jen samé příjemné zážitky :p!
Nejenom, ze jsou to sikovni kaceri, ale MarcanCi stihaji na nektere cache chodit pro jistotu i vickrat , opravi autorovi chybu a jeste je z toho FTF :-).
Velka gratulace !