MarcanCi 700!

[color=blue]Zatímco většina jedinců Homo Sapiens se ze zimního spánku v těchto dnech probouzí do jarní únavy, tahle sympatická rodinka je poslední měsíce jako pokropená živou vodou :o. Asi už v dáli vidí obrysy geoolympu…:wink:

Takže kolegové, blahopřejeme a ať vás na cestách za šipkou potkávají jen samé příjemné zážitky :p!

Ivo a spol.[/color]

Moc gratulujeme. Tisicovka je tu co by dup. :slight_smile:

Tahle rodina nikdy netrpela zimnim spankem - to jsem videl na Squash eventu.

Tak at Vam to slape, at jste v pavilonu cobydup.

Tak to je super :slight_smile: Posílám moc gratulací a děkuju za Vaše založené kešky! Hodně skvělých kešek do další stovky a co by dup tisícovku!

Gratulujeme rodinnému týmu, ať se daří!

Ani MarcánCi moc nezahálí, takže Vám oplácím gratulaci a přeji do dalších dní a měsíců hodně ulovených krabek a vyřešených mysterek. B)

Ať se daří i nadále, gratuluji.

Nejenom, ze jsou to sikovni kaceri, ale MarcanCi stihaji na nektere cache chodit pro jistotu i vickrat , opravi autorovi chybu a jeste je z toho FTF :-).
Velka gratulace !

Taky se připojuji ke gratulaci. A hodně super keší a skvělých zážitku! K té osmisté už to není tak daleko.:wink:

S časovou sekerou mě vlastní se také připojuji s halasným "Gratuluji!!!" :wink:

Pripojuji se ke gratulaci a cekam, kdy se ukazete v Trsicich. :wink:

At se daří stale lépe, gratuluji a držím Vám palce.