Marcánci natočili litr

ANO PŘÁTELÉ, BYLI JSME PŘI TOM když poslední kapky dokapali do litrové lahve keší této georodinky. Moc jim blahopřejeme a těšíme se na jejich další geořádění, protože jejich logy jsou úžasné. Taky neopomeneme jejich hidden plotík, který brzo popíše pivní tácek pod tou litrovou flaškou nálezů. Ještě jednou blahopřejeme.

THomas a spol.

[color=blue]Napjatě jsme sledovali velké finále a výkon v něm podaný je vskutku úctyhodný! Gratulujeme!
A očekáváme, že Helena s Martinem brzy vydají studii Výchova geodítek v Čechách, jelikož v tomto směru mají geoveřejnosti co říci!
Přejeme mnoho dalších keší a geozážitků.[/color]

Njn, jak je takovy pocetny kacersky ansambl, tak to se to potom ty krabice sklizeji jak hrusky.;):stuck_out_tongue:
Blahopreju, at Vam to dal slape a dobra nalada at vydrzi!
P.

Tak přitom jsem nebyl, ale podle data gratulací jsem nebyl extra daleko. Gratulujeme!!! B):stuck_out_tongue: …a hezky zase zpátky Rubickovi v patách, na dvoulitr ho udoláte.

Uz v zakladnim tabore na VK se mi neco doneslo, ale takovy fofr jsem necekal. Uprimna gratulace k tomuto zivotnimu jubileu!

No konečně! Už jsem na vás skoro ani nechtěl čekat…:wink: Dáme si závod do 1100? :wink: Moc gratuluju!

Tak teď čtu, že konečně i ve zlínské ZOO máme nový pavilon a s ním i nové exemláře čeledi millesimus rodu marcipanus. Zlínská ZOO si přišla hned na celou rodinku s pěti exempláři. Je zajímavé, že v tomto společenství Marcipánků je totální matriarchát. Vůdcem tlupy se odpočátku jeví samice, která samce večer budí kvůli ftfkrmivu a pokud se jedná o inteligenci je vybírána ostatními z tlupy k řešení postupů při získávání potravy. Je prostě hnacím motorem celé tlupy. Navíc má dobře zvládnuté i mláďata, která bez odmlouvání oběma dospělým jedincům posluhují při hledání žrádla v neprostupných houštinách. Naštěstí samec je nepostradatelný při zachycení družicového signálu, jinak by byl naprosto nepotřebný.
Nezbývá než pogratulovat zlínské ZOO, že se konečně zařadila mezi taklové gignaty jako je ta pražská nebo brněnská. A popřát prvním exemlářům millesimus marcipanus ať jim život v novém pavilonu prospívá a ať se jim tam líbí. Třeba jim tam časem ZOO nějakého dalšího millesima přišoupne. ;):):p:DB)

Ze to bude s lanem na lane v lane to bylo jasne predem :wink: Ted uz jen kde tu 1000 zavesit … vyborne, povedlo se, velka GRATULACE, drazi GEOKAMARADI! A at s radosti zavesujete jeden litr za druhym a at se to neomrzi!

Gratuluji! Opravdu úžasný výkon!B)

Přidáváme se k zástupu gratulantů. A ještě jednou děkujeme na 2 FTF na keškobraní.

Jsem moc rád, že se Vám to podařilo, že jdete bez zaklopýtnutí nahoru a to doslova. :wink: Tak gratuluji.:slight_smile:

Moc gratulujeme. :slight_smile:

Nedávno jsem Vás kontroloval, a ještě kousíček, chyběl a dneska už jsou rozjeté gratulace, takže se přidávám, a jen tak dále, a hodně dalších pěkných keší :D.

Neochvějně šplháte vzhůru. Gratuluji.

[color=blue]Tak jsem to trefil skoro na den přesně, když jsem při posledním jubileu předpověděl, že na keškobraní to bude litr…:wink:

Gratulujeme a těší nás, že kromě hledání si najdete čas i na přípravu krásných keší pro nás ostatní. Ať vám ta pohoda vydrží!

Ivo a tým [/color]

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na cestách za poklady.

Sice opozdene ale preci. Tak at Vam to rodino slape i nadale a at georobotci nezlobi.