I_B_M_H
prosinec 2, 2007, 9:15odp.
1
[color=blue]Sympatická rodinka ze Zlína pokořila další metu…
Letí k vám obdiv a velká gratulace, ať vás i potěr GC pořád baví a přináší samé pěkné zážitky…
P.S. Koukám, že se budu muset zvednout z gauče, vyhrabat ve skříni zaházenou GPSku a rychle vyrazit do terénu…:o, vždyť už nás skoro máte :(:@!!!
;)[/color]
Po geonávštěvě spojených států a Japonska jste opět doma B) tak vám přeji do další pětistovky i nadále bystrou mysl, neúnavné nohy a bezporuchový provoz všech tří georobotků.
Gratuluji a přeji hodně dalších pěkných rodinných výletů.
WAV
prosinec 6, 2007, 10:57am
4
V tom prosincovém shonu jsem přehlédl tuto velkou událost, přestože jsem registroval, že se blíží. Posílám velkou gratulaci a hluboce smekám.