MarcanCi už pijí z půllitru!

[color=blue]Sympatická rodinka ze Zlína pokořila další metu…:slight_smile:

Letí k vám obdiv a velká gratulace, ať vás i potěr GC pořád baví a přináší samé pěkné zážitky…

P.S. Koukám, že se budu muset zvednout z gauče, vyhrabat ve skříni zaházenou GPSku a rychle vyrazit do terénu…:o, vždyť už nás skoro máte :(:@!!!

;)[/color]

Po geonávštěvě spojených států a Japonska jste opět doma :slight_smile: B) tak vám přeji do další pětistovky i nadále bystrou mysl, neúnavné nohy a bezporuchový provoz všech tří georobotků. :smiley:

Gratuluji a přeji hodně dalších pěkných rodinných výletů.

V tom prosincovém shonu jsem přehlédl tuto velkou událost, přestože jsem registroval, že se blíží. Posílám velkou gratulaci a hluboce smekám.