Gratuluji k šesté stovečce.
Vidím, že mi ten náskok stačit nebude - po takovém bagrování budu za chvílku o dvě stovky pozadu. ![]()
Navíc si Martin nadělil tu šestou stovečku k narozkám, tak ještě jednou gratuluji a přeji hodně takových úspěšných dnů.
Také se přidávám ke gratulaci k dosažení šestistovky i k narozaninám! A taky dík za super squash v Ostravě, musím potrénovat na příští ročník, abych byl vyrovnanějším soupeřem. ![]()
Výborný. Gratuluji. Ale přece jen 200ks/georobotek vypovídá že je třeba efektivitu ještě vylepšit anebo zvýšit počet georobotků.
[color=blue]Blahopřeju! Už jsem sice vstal z gauče, ale vydržet vaše tempo je teda zabíračka…![]()
Taky Martinovi přeju vše nejlepší k narozeninám…, na ty roky vypadá dost dobře, že jo…:D?
Ivo a spol.[/color]
Také se připojuji ke gratulacím.![]()
No ono s temi georobotky se Vam to cachuje. Ve mestech neni mozne s Vami drzet krok.
Tak at Vam vydrzi chut k teto zabave a at se pocty georobotku rozrustaji k Vasi radosti :-).
Když jsem dnes ráno viděl tu smršť nových keší, byl jsme rád, že jednou můžu gratulovat nejen k nalezeným, ale i k založeným keším. Já prostě raději blahopřeji k natočení dobrého filmu než k mnoha návštěvám v kině. ![]()
Takže upřímně gratuluji.