Gratuluju k dobytí posledního krůčku před vstupem do pavilonu. Dneska jste byli o jeden kousek rychlejší než já, tak vám všem přeju, ať vám to ještě dlouho jde takovým tempem! P.S.: doufám, že se brzy sejdeme v pavilonu…![]()
[color=blue]Hmmm, tak georobotkům už je devět a jak to tak sleduju, tak v Rajnoškách to bude deset…:o Gratulujeme a ať vás to pořád baví ;)!
Ivo a tým[/color]
Krásná veřejná vzájemná výzva severní Moravy B) …gratulujeme k načnutí poslední stovky před větší metou, … a hlavně držte Rubicka v tom souboji ve střehu ![]()
No mě už nezbývá než s povzdálí závistlivě sledovat a v pravou chvíli se do věci vložit. ![]()
Gratuluji
Vám se to loví! Mít v týmu bankéře na financování, zrakového specialistu na hledání, geniální dítě na mysterky, lezeckou specialistku na adrenalinové keše a skvělou jezdkyni na koni na rychlý pohyb v terénu je snem každého kačera.
Srdečně gratuluji!
Gratulujuuuuu!!! Hodne hodne hodne
Snad vas taky brzo dozenu ![]()
Velka gratulace i od nas. Tisicovku mate za par. ![]()
Tak na nic necekat, vyslat georobotky do terenu at se muze slavit Vas vstup do pavilonu :-).
At Vam to slape i nadale.
Je pěkné se na něco těšit, třeba na 1000. Gratuluji.
No myslím si že tenhle víkend to padne, až pojedete do Brna nezapomeňte si vzít láhev! Samozřejmě prázdnou, aby jste si mohli ten litřík do něčeho stočit. No a my ostatní se zborově ptáme KDE. Že nevíte co? No přece kde se bude pořádat ona oslavná párty, aby jsme se mohli náležitě připravit, nakoupit kytice, dorty, chrastítky a jiné oslavné předměty - zrcátka, korále a sekyrky ze "zásob pro domorodce" z toho nevyjímaje. :D… Teď Vážně, Bystřice také blahopřeje ![]()