Dnes jsem ráno na Vranově narazil na Tvoje jméno a vidím - 100. Takže gratuluju a přeju hodně dalších pěkných kešek.
Vidím, že máme v Brně nového ambiciózního lovce, takže gratuluju (taky k FTFku na nové Astrocachei) a jen tak dál!
P.S.: a díky za všechny ty články na mobilmanii a za nejnovější počin o geocachingu.
…jo, jo, článek je to doopravdy super! Je vidět, že autor posbíral poctivých 100 kešek! Blahopřejeme a držíme geopalce do dalších stovek!
M + 3 geogirls
Samozřejmě taky gratulace!
Skvele !! Moc gratuluji a tleskam za osvetu.
Také gratuluji - měl jsem tu čest s Tebou čekat až se v kostele skončí křtiny, na odlov kešky. Článek je opravdu super.
Také se připojuji k velké gratulaci a jak vždy říkám první stovka je ta nejlepší.