Marekl #200

Jsem rád, že Ti mohu pogratulovat za náš tým k pěkně kulatému čísilku. Rusalka mi to připomněla. Jako dlouholetý odběratel Computeru jsem si nick přiřadil, ale nyní se to lépe gratuluje, protože máme přiřazenou i tvář. Ať Ti to dobře loví a píše.

Koukám, že jsme “narození” ve stejném měsíci :-). A dík za fotky z neděle.

Zdravim kolegu geocachera a pridavam se ke gratulaci - zname se jen pracovne, ale kdo vi, treba jednou u nejake pekne skryse (videl bych to na “prirodni typ” na uzemi Moravy, nejlepe v kopcich a lesech) nashledanou!

TEA_CR

Přidávám se ke gratulantům a přeji přesnou šipku při hledání další stovky.

Nekdy osobne, az bude klid a nikdo kolem nepoleze na stromy a nebude se pokouset o smycky na spagatu, jo? Preju hodne stesti!

Edit: U MasOkrIV Te muze alespon hrat vedomi, ze sis to uzil zatim nejvic presne podle mych predstav… Cháchá! ;o)

Nekdy osobne, az bude klid a nikdo kolem nepoleze na stromy a nebude se pokouset o smycky na spagatu, jo? Preju hodne stesti!