Jsem rád, že Ti mohu pogratulovat za náš tým k pěkně kulatému čísilku. Rusalka mi to připomněla. Jako dlouholetý odběratel Computeru jsem si nick přiřadil, ale nyní se to lépe gratuluje, protože máme přiřazenou i tvář. Ať Ti to dobře loví a píše.
Koukám, že jsme “narození” ve stejném měsíci :-). A dík za fotky z neděle.
Zdravim kolegu geocachera a pridavam se ke gratulaci - zname se jen pracovne, ale kdo vi, treba jednou u nejake pekne skryse (videl bych to na “prirodni typ” na uzemi Moravy, nejlepe v kopcich a lesech) nashledanou!