marekl #800

Marku, gratuluju k osmistovce, myslím, že to je jen relativně nezajímavý mezistupeň k mnohem zajímavějšímu číslu, nemám pravdu? [;)]

Tak hodně zábavy a geoštěstí do dalšího lovu [Y][D]

Gratulujeme, nadhera. [Y]

Super! [Y]

Blahopřejeme.

Zdolat osmistovku stoji kus energie. At ji mate jeste hodne na dalsi mety. Gratuluji.