Marku, gratuluju k osmistovce, myslím, že to je jen relativně nezajímavý mezistupeň k mnohem zajímavějšímu číslu, nemám pravdu? [;)]
Tak hodně zábavy a geoštěstí do dalšího lovu [Y][D]
Marku, gratuluju k osmistovce, myslím, že to je jen relativně nezajímavý mezistupeň k mnohem zajímavějšímu číslu, nemám pravdu? [;)]
Tak hodně zábavy a geoštěstí do dalšího lovu [Y][D]
Gratulujeme, nadhera. [Y]
Super! [Y]
Blahopřejeme.
Zdolat osmistovku stoji kus energie. At ji mate jeste hodne na dalsi mety. Gratuluji.