Marekl upekl 2000. cache

Gratulujeme a jsme moc radi, ze sis vybral zrovna nasi Vypecenou kesku. Za odmenu si ji muzes doma upect a snist. Recept je overeny! :smiley:

Tak jste mě předběhli ;). Přesně tak, akorát drobná oprava - za odměnu si ji muze doma upect a nam nechat snist. Taky gratulujeme, a hlavně,…je to tam!!! B)

Marku, GRATULUJU!!! Jsem zvědavej, jestli budeš mít 3k dřív než já 2k - ani bych se tomu moc nedivil :wink:

Posílám jednou "sousedskou" gratulaci a přeji úspěšné pokračování exponenciální řadou :slight_smile:

Gratulujeme! Na kdy planuješ 3000. keš? :slight_smile:

Clobrdo, ty snad nedelas nic jinyho nez ze testujes navigace v terenu :smiley: Gratulace z HK.

Gratuluju! Souboj o 2000 vyhral Geo.Benedikt@CZ. Kdo bude mít dřív tři tísice? :wink:

Vítej v druhém patře GeoOlympu. Blahopřejeme.

Byli jsme při tom! Ale nehnul ani brvou. Prostě normálka.
Gratuluji já i Petutka.

Připojujeme se ke gratulacím a přejeme hodně zdaru!;):stuck_out_tongue:

[color=blue]Blahopřejeme, je vidět, že konkurence dělá divy…:o

Ivo a tým[/color]