Gratulujeme a jsme moc radi, ze sis vybral zrovna nasi Vypecenou kesku. Za odmenu si ji muzes doma upect a snist. Recept je overeny! ![]()
Tak jste mě předběhli ;). Přesně tak, akorát drobná oprava - za odměnu si ji muze doma upect a nam nechat snist. Taky gratulujeme, a hlavně,…je to tam!!! B)
Marku, GRATULUJU!!! Jsem zvědavej, jestli budeš mít 3k dřív než já 2k - ani bych se tomu moc nedivil ![]()
Posílám jednou "sousedskou" gratulaci a přeji úspěšné pokračování exponenciální řadou ![]()
Gratulujeme! Na kdy planuješ 3000. keš? ![]()
Clobrdo, ty snad nedelas nic jinyho nez ze testujes navigace v terenu
Gratulace z HK.
Gratuluju! Souboj o 2000 vyhral Geo.Benedikt@CZ. Kdo bude mít dřív tři tísice? ![]()
Vítej v druhém patře GeoOlympu. Blahopřejeme.
Byli jsme při tom! Ale nehnul ani brvou. Prostě normálka.
Gratuluji já i Petutka.
Připojujeme se ke gratulacím a přejeme hodně zdaru!;)![]()
[color=blue]Blahopřejeme, je vidět, že konkurence dělá divy…:o
Ivo a tým[/color]