Velká gratulace z okolí Blanska. ![]()
Pěkně nám to tu v regionu také vysazuješ!
Díky.
Mistře, dovolte mi před Vámi smeknout.
Budu si asi muset najít jiné zaměstnání, aby bylo více času na to kešování. :D:D
Gratulace z jihu.
Nenápadně si požírá jednu krabičku za druhou a na jednou … Ty Libore ohlédni se ! ![]()
Marku gratuluju.
No u teto gratulace nemuzeme chybet.
Gratulujeme, at se ti dal dari a tesime se na dalsi tvoje kesky ![]()
Marku, prestoze vim, ze uz jsi zase o dalsi pulkilecko dal ( a jeste jednou dik za to pohodovy pulkilecko s tebou ), zpetne gratulace touto formou k tomu krasnymu poctu !
[color=blue]To už je úctyhodné číslo, blahopřejeme!
Ivo a tým [/color]
Jsem moc ráda, že Ti můžeme gratulovat k takovému krásnému číslu!
A jsem o to raději, že Tvé nálezy jsou vyváženy skutečně úctyhodným číslem Tebou založených keší, takže zároveň připojuju i díky za zábavu pro nás všechny ostatní.
Mooc krasne cislo a jiste bude jeeste hezci. Tak at se ti dari a diky za ty zalozene.
Po přečtení doktora nevím jestli teda gratulovat k osmnáctce nebo devatenáctce. To je vlastně fuk,…gratulujem parde! B)
Hohoho! To je teda fofr. Pri tehle rychlosti to bude dvoulitr do Velikonoc! Gratuluji!
I ja se pripojuji s gratulaci. At pixlicky pribyvaj pohodove i nadale!
Moc moc gratuluju!!! Ty to teda bereš hopem… doufám, že až zavítáš na sever, dáš o sobě vědět ![]()
Gratulovat Marošovi, je jako bojovat s větrnými mlýny. Je to nestihačka, vždyť už se blíží další stovka B). Tak, ať se stále daří.
Tak to je opravdu hezké číslíčko. Blahopřeji!