Vzhledem k tomu, že Mara geocaching bere očividně vážně a dvoustovka je od začátku roku na Brno poměrně slušné číslo tak smekám klobouk, gratuluju a vyžaduju přání cache s tématikou leteckých modelů ![]()
Také se připojuji k blahopřání, dvoustovka je už jasným potvrzením o postižení, tak jen tak dál.
Dik za přání. Co se týče letecké kešky dělám na tom. Místo pro pixlu už je. Akorát doladit detaily. Asi tajemná pro ty co umí používat google pro ty slabší to bude multy s výletem do muzea :-))