Gratuluji letedlu marosovi ke kulatému výročí :o)
Přeju hodně (v normě) dalších FTF v dalším hledání ;o)
Gratuluji letedlu marosovi ke kulatému výročí :o)
Přeju hodně (v normě) dalších FTF v dalším hledání ;o)
Tak se take pridavame ke gratulaci;-)
P.s.: Co takhle nejake FTF nechat i nam… :o)
Vám taky gratulace, i když 250 až tak hezky kulaté (jako 300) není ;o)
Na co si stěžujete, U vodárny jste FTF před marosem uloupili.
Je ale fakt, že maros je někdy až nechutné ranní ptáče (nic ve zlým :o)) a moje první dva pokusy o FTF mi taky dvakrát o hoďku zmařil :o)
Ať se Tě nadšení drží dál tak pevně jako ten náš samarium-kobalt ;o)
Také se připojuji s gratulací a děkuji za tvoje cache, které jsem měl tu čest odlovit.
P.S. večer ve tmě v dešti se mi na ten Babí lom už moc nechtělo, ikdyž ...... nějaké to cukání bylo.