Ahoj,
gratulace z Rájce letí do Brna. [D] A vidím, že jsi 600 dal na té správné cache. [Y]
Tak šup, šup, ať si na Shanti_Team uděláš náskok, než se vrátí od těch Čmoudů. [H]
Ahoj,
gratulace z Rájce letí do Brna. [D] A vidím, že jsi 600 dal na té správné cache. [Y]
Tak šup, šup, ať si na Shanti_Team uděláš náskok, než se vrátí od těch Čmoudů. [H]
Moc dobrý výkon, Brňáci letos loví jak “fretky”. Gratuluji.
pekne cisielko, gratulujem [:D]
Super, zdá se, že jsi bez úhony přežil chorobu, takže gratuluju a přeju co nejmíň chorob a co nejvíc stovek v dalším hledání.
Ahoj
i od nás frčí gratulace [^] a přání samých v pohodě nalezených "pixlí" velkých, středních, malých i nejmenších [H].
Toz pekne cislo od ktereho to bezi uz z kopce k te hvezdne brane. Tak at to rychle utika. Moc grtatuluji!
Toz pekne cislo od ktereho to bezi uz z kopce k te hvezdne brane. Tak at to rychle utika. Moc gratuluji!
Velka gratulace, jen tak dal. [W]
Mare blahopřeju
Blahopřejeme polovině FTFkářské dvojice k další dosažené metě. Přejeme mnoho krásných zážitků, zvláště při FTFlovech.
Přidáváme se ke gratulacím, jen dál a výš!
I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Tě to stále baví a přináší jen radost.[^]
Velka gratulace od cajzlu z Praglu [:D] Tak slapejte, slapejte pekne dal!
Hodně štestí do dalšich cachí, TB a GC. Sun-Man
S úctou ti gratuluju k tavomému číslu.Jen tak dál a za chvilku máš 2000. Sun-Man