Maroš251 - 600

Ahoj,

gratulace z Rájce letí do Brna. [D] A vidím, že jsi 600 dal na té správné cache. [Y]

Tak šup, šup, ať si na Shanti_Team uděláš náskok, než se vrátí od těch Čmoudů. [H]

Moc dobrý výkon, Brňáci letos loví jak “fretky”. Gratuluji.

pekne cisielko, gratulujem [:D]

Super, zdá se, že jsi bez úhony přežil chorobu, takže gratuluju a přeju co nejmíň chorob a co nejvíc stovek v dalším hledání.

Ahoj

i od nás frčí gratulace [^] a přání samých v pohodě nalezených "pixlí" velkých, středních, malých i nejmenších [H].

Toz pekne cislo od ktereho to bezi uz z kopce k te hvezdne brane. Tak at to rychle utika. Moc grtatuluji!

Toz pekne cislo od ktereho to bezi uz z kopce k te hvezdne brane. Tak at to rychle utika. Moc gratuluji!

Velka gratulace, jen tak dal. [W]

Mare blahopřeju

Blahopřejeme polovině FTFkářské dvojice k další dosažené metě. Přejeme mnoho krásných zážitků, zvláště při FTFlovech.

Přidáváme se ke gratulacím, jen dál a výš!

I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Tě to stále baví a přináší jen radost.[^]

Velka gratulace od cajzlu z Praglu [:D] Tak slapejte, slapejte pekne dal!

Hodně štestí do dalšich cachí, TB a GC. Sun-Man

S úctou ti gratuluju k tavomému číslu.Jen tak dál a za chvilku máš 2000. Sun-Man