maros251 #700

tak marku gratuluji k teto mete, diky za spolecne akce a jen tak dale....

P.s.: a netruchli za chvilku te zase dozenu:-))))) 

No tak to je síla... pánové, neměli byste se trochu krotit? Kdo má za váma držet aspoň konstantní odstup, když už je naprosto nemožné dohánět...?

Marosi, gratulluji k pěknému čísilku a ať tě to dál baví...

Velka gratulace. [^] Na kdy planujes 1000?[:D]

Připojuji se ke gratulacím a přeji hodně pěkných zážitků při dalších akcích.

Díky taky za tvoje bezva cache.

Jenom mám skromný dotaz. 43 keší za den - to mi už připomíná tak trošku masařinu (jak říkáme my rybáři těm, co to dělají pro maso [:D]

Gratuluji, vidím, že geokombain se více než osvědčil.[:)]

Také gratulujeme, hodně štěstí do dalších stovek... [:)]

Tak to začíná být obehraná písnička, sotva napíšu jednu gratulaci, už
abych psal další [;)]. Zvažuji automatické generování. Fakt to tempo je
vražedné, přeji rovnou šipku a radost z nálezu [D].

Mare gratuluju a trochu uber [:P]

Skvela prace. Moc gratuluji!!

Též se připojuji k zástupu gratulantů!!! [^]

PS: Jen bych prosil malé vysvětlení: Jak jsi dokázal těch 43 kešek za den? Já Ti samozřejmě věřím, ale na to snad musí být nějaké školy, nebo co???! [:^)]

gratulacia leti Moravu [:)]

Když jsem viděl, že jsi adoptoval Rybářskou cache v Praze, tak mi bylo jasné, že Tě už jen tak něco nezastaví [;)]. Gratuluju, jen tak dál!

Skvělé, posílám velkou gratulaci, jen tak dál at to šlape...

Blahopřejeme součásti geokombajnu a automatu na FTF k úžasnému číslu. Zvolna začínáme v zátylku cítit Váš dech a až přijde ten pravý okamžik, rádi Vám uvolníme stopu.