tak marku gratuluji k teto mete, diky za spolecne akce a jen tak dale....
P.s.: a netruchli za chvilku te zase dozenu:-)))))
tak marku gratuluji k teto mete, diky za spolecne akce a jen tak dale....
P.s.: a netruchli za chvilku te zase dozenu:-)))))
No tak to je síla... pánové, neměli byste se trochu krotit? Kdo má za váma držet aspoň konstantní odstup, když už je naprosto nemožné dohánět...?
Marosi, gratulluji k pěknému čísilku a ať tě to dál baví...
Velka gratulace. [^] Na kdy planujes 1000?[:D]
Připojuji se ke gratulacím a přeji hodně pěkných zážitků při dalších akcích.
Díky taky za tvoje bezva cache.
Jenom mám skromný dotaz. 43 keší za den - to mi už připomíná tak trošku masařinu (jak říkáme my rybáři těm, co to dělají pro maso [:D]
Gratuluji, vidím, že geokombain se více než osvědčil.[:)]
Také gratulujeme, hodně štěstí do dalších stovek... [:)]
Tak to začíná být obehraná písnička, sotva napíšu jednu gratulaci, už
abych psal další [;)]. Zvažuji automatické generování. Fakt to tempo je
vražedné, přeji rovnou šipku a radost z nálezu [D].
Mare gratuluju a trochu uber [:P]
Skvela prace. Moc gratuluji!!
Též se připojuji k zástupu gratulantů!!! [^]
PS: Jen bych prosil malé vysvětlení: Jak jsi dokázal těch 43 kešek za den? Já Ti samozřejmě věřím, ale na to snad musí být nějaké školy, nebo co???! [:^)]
gratulacia leti Moravu [:)]
Když jsem viděl, že jsi adoptoval Rybářskou cache v Praze, tak mi bylo jasné, že Tě už jen tak něco nezastaví [;)]. Gratuluju, jen tak dál!
Skvělé, posílám velkou gratulaci, jen tak dál at to šlape...
Blahopřejeme součásti geokombajnu a automatu na FTF k úžasnému číslu. Zvolna začínáme v zátylku cítit Váš dech a až přijde ten pravý okamžik, rádi Vám uvolníme stopu.