Maros251 a SHANTIteam jsou na půlce cesty za slávou

V Brně si asi všichni chtějí dát k Vánocům nějaké jubileum, takže neslaví jen Klíčník a marekl, ale i Shantíci a Maroš dosáhli docela slušné mety - 500. A to na předem připravené jubilejní velmi vypečené keši. Blahopřeju, více na eventu.

Připojuji se ke gratulaci a přeji hodně pěkných zážitků v další pětistovce.

Kde jsou ty časy, kdy mi Shanti Team dýchal na záda.

K té cache - byla sice předem připravená, ale oba aktéři nevěděli do čeho půjdou. Přiznám se, že byla načasovaná dobře, ale stejně se to málem nepovedlo. Tak doufám, že to ostatním nevadí.

:-))) hele věř mi, že kdybych měl čas a nebyl líný, tak sem tam zajel a ftfko jim vyfouknul před smutnýma očima, i když bych si ho nemohl zalogovat na netu :-)))

Já myslím, že oba/všichni jsou už (aspoň v Brně) slavní ažaž :o))

Takže gratulace a hodně další příjemných geozážitků a FTF.

Ještěže nesbírám FTF, jinak už bych asi založil kešku, počkal si u ní a až by za čtvrthoďky po publikování přifrčeli, tak bych je odstřelil brokovkou ;o)))

Pridavame gratulaci od Slajzu & Tucku !!!

Slava sa uz bude pohybovat vdaka Pabovi a Dorcadionovi okolo cisla 3000 :slight_smile: ale aj tak gratulujem :)))

Blahopřejeme k dosažené metě. Současně vyjadřujeme dík za plnění okolí jihomoravské metropole dobrými kešemi.

Taky se pridavame ke gratulantum, jen tak dal.