maroš251 dává osmistovku

To nejde, abysme Marovi nepogratulovali [:)]

Hurá, tak taky gratuluju! [Y]

Marku blahopreji, super, super, super, preji mnoho FTF a hlavne mitak uz nemuze a pomalu te pousti dopredu takze hrrrrr na nej;-)

No počkej ty hade jak si užiju, až ti dopřeju pocit falešné výhry a pak tě zválcuju ! [;)][:D]

Ahoj, gratuluji k další stovce a hurá na tu tisícovku. [:)][<:o)]

Gratulujem!!! Marku, za chvíli Ti bude republika malá [;)]. Tak si to užívej.

Blahopřejeme k pěknému čísli  a přejeme mnoho dalších pěkných geozážitků.

Gratulujeme, mas opravdu vrazedne tempo [:D]

Ich gratuliere dich! [Y]