To nejde, abysme Marovi nepogratulovali [:)]
Hurá, tak taky gratuluju! [Y]
Marku blahopreji, super, super, super, preji mnoho FTF a hlavne mitak uz nemuze a pomalu te pousti dopredu takze hrrrrr na nej;-)
No počkej ty hade jak si užiju, až ti dopřeju pocit falešné výhry a pak tě zválcuju ! [;)][:D]
Ahoj, gratuluji k další stovce a hurá na tu tisícovku. [:)][<:o)]
Gratulujem!!! Marku, za chvíli Ti bude republika malá [;)]. Tak si to užívej.
Blahopřejeme k pěknému čísli a přejeme mnoho dalších pěkných geozážitků.
Gratulujeme, mas opravdu vrazedne tempo [:D]
Ich gratuliere dich! [Y]