Marku zasilam velke gratulace. [Y][:D]
P.s.: Kdy zajdeme na pivko abychom to oslavili?
Marku zasilam velke gratulace. [Y][:D]
P.s.: Kdy zajdeme na pivko abychom to oslavili?
A kdyby jen normální tisíc - je to tisíc na Průvodci po ničem. Gratuluji!
Supergratulace, chvilku to trvalo, ale očividně jubilejní stála za to.
Tak vše nej do dalších tisíců [Y][Y][B][:D]
Brno doopravdy vali! Gratulujeme… [Y]
Aj, tak to je sláva veliká, GRATULUJU ! Kdo bude další ?
Gratulujeme Marku. Ať Tě to nepřestává bavit. Pěkně si to oslav. [ap]
No na Pruvodci po Nicem ma 1000 teprve ty pravy grady. Tak gratuluji moc, preji hodne dalsich pohodovych nalezu a doufam, ze se ti cyklovylet po nasem kraji libil [:)]
Ahoj,
gratuluji a řádně to zapij. Kdyby byly k tomu potřeba nějaký kapalný švestky, tak něco málo v práci ještě mám. [:)][Y]
Vítej na GeoOlympu. Blahopřejeme.
Gratuluju[^]
Gratulujeme [D]! A díky za zakladatelskou práci!
To by bylo abych se nepřidal, když skrzevá Martyho (kterého Maroš nageoočkoval) jsem k tomu načuchl i já … takže Maroš je vlastně můj Geodědeček [8-)] Velká gratulace z Hodonína
Velka gratulace, je to primo magicka meta. [:)]
Gratulujeme k tomuto úctyhodnému číslu a dík za tvé keše na Brněnsku...
Ivo a tým
Vyznamna hranice v zivote kazdeho Gkacera padla. Co dodat = super vykon. Moc gratuluji a vitam v klubu. Az se porad dari.
vitaj v klube a nech sa dari aj dalej [:D]