Maros251 ma litrik

Marku zasilam velke gratulace. [Y][:D]

P.s.: Kdy zajdeme na pivko abychom to oslavili? 

A kdyby jen normální tisíc - je to tisíc na Průvodci po ničem. Gratuluji!

Supergratulace, chvilku to trvalo, ale očividně jubilejní stála za to.

Tak vše nej do dalších tisíců [Y][Y][B][:D]

Brno doopravdy vali! Gratulujeme… [Y]

Aj, tak to je sláva veliká, GRATULUJU ! Kdo bude další ?

Gratulujeme Marku. Ať Tě to nepřestává bavit. Pěkně si to oslav. [ap]

No na Pruvodci po Nicem ma 1000 teprve ty pravy grady. Tak gratuluji moc, preji hodne dalsich pohodovych nalezu a doufam, ze se ti cyklovylet po nasem kraji libil [:)]

Ahoj,

gratuluji a řádně to zapij. Kdyby byly k tomu potřeba nějaký kapalný švestky, tak něco málo v práci ještě mám. [:)][Y]

Vítej na GeoOlympu. Blahopřejeme.

Gratuluju[^]

Gratulujeme [D]! A díky za zakladatelskou práci!

To by bylo abych se nepřidal, když skrzevá Martyho (kterého Maroš nageoočkoval) jsem k tomu načuchl i já … takže Maroš je vlastně můj Geodědeček [8-)]  Velká gratulace z Hodonína

Velka gratulace, je to primo magicka meta. [:)]

Gratulujeme k tomuto úctyhodnému číslu a dík za tvé keše na Brněnsku...

Ivo a tým

Vyznamna hranice v zivote kazdeho Gkacera padla. Co dodat = super vykon. Moc gratuluji a vitam v klubu. Az se porad dari.

vitaj v klube a nech sa dari aj dalej [:D]