Velka gratulace nasemu geopriteli. Hodne stesti do dalsich krabicek.
Velká gratulace letí do Brna z Jestřebí.
Tak honem šup, šup do dalších krabic.B)
Marku, velka gratulace z Vychodnich Cech, tesim se, az zase spolu vyrazime !
Přijmi gratulaci i ode mě…další supr meta..hodně štěstí do dalšího lovu..a díky za pěkné keše:)
Vic jak dva a pul litru navstivenych mist, to uz je panecku pekny vykon ! Gratulujuuu !!!
Gratulujeme k dalšímu milníku na Tvých geocestách.
[color=blue]Je to pěkná tlačenice na těch pěti půllitrech…:o Marku blahopřejeme, ať ti to pořád takhle odsejpá!
Ivo a tým[/color]