Maros251 naletal 2500 kesi

Velka gratulace nasemu geopriteli. Hodne stesti do dalsich krabicek.

Velká gratulace letí do Brna z Jestřebí.
Tak honem šup, šup do dalších krabic.B)

Marku, velka gratulace z Vychodnich Cech, tesim se, az zase spolu vyrazime !

Přijmi gratulaci i ode mě…další supr meta..hodně štěstí do dalšího lovu..a díky za pěkné keše:)

Vic jak dva a pul litru navstivenych mist, to uz je panecku pekny vykon ! Gratulujuuu !!!

Gratulujeme k dalšímu milníku na Tvých geocestách.

[color=blue]Je to pěkná tlačenice na těch pěti půllitrech…:o Marku blahopřejeme, ať ti to pořád takhle odsejpá!

Ivo a tým[/color]