Maros251 - poslední mezipřistání před dvoulitrem !!!

Kurec chlape, jak ty to děláš? Nechodíš do práce nebo domů? B)B)
Tak velká gratulace a ať to hrne dál stejně dobře.

No to musime taky pogratulovat, at se ti dal dari! :slight_smile:

No, my si s pořádnou gratulaci raději počkáme 2-3 týdny na ten dvoulitr !!
Tohle mezipřistání na 1900 je asi nutné jen k dotankování paliva, že?

Hezkýýýý. Tak to jsi máknul! Gratuluji!